Nejčastější dotazy

Můžu si vyzkoušet pouze jeden víkend?

Ano, lze si vyzkoušet jeden víkend a to za zvýhodněnou cenu 999 Kč. 

Jak probíhá rozřazení do kurzu?

Výběr úrovně probíhá osobní konzultací, na základě níž Vám bude vybrán nejvíce vyhovující kurz. Pokud by Vám úroveň kurzu nevyhovovala, je možné přejít do více úrovně. Všechny úrovně totiž probíhají v jedné budově ve stejný čas.

Nezapomenu mezi kurzy probranou látku?

Ne, vždy dostanete úkol na zopakování, který vám nejen osvěží probranou látku, ale také si vyzkoušíte samostatné používání nabytých znalostí.

Co když nebudu moct přijít na jeden víkend?

Výukové materiály probrané během kurzu, na kterém chybíte, Vám budou poštou nebo e-mailem zaslány, abyste se mohli na další kurz připravit samostudiem. Páteční odpoledne je z velké části věnováno opakování. Lektoři Vám tedy pomohou minulou látku dohnat.

Co když je mé učební tempo odlišné od ostatních ve skupině?

V tomto případě dojde po konzultaci k přeřazení do jiné úrovně kurzu. Kurzy probíhají v jeden čas na jednom místě, přeřazení tedy není problémem. Případně Vám budou doporučeny materiály, díky nimž si budete moci látku více opakovat v období mezi kurzy. Naši lektoři jsou Vám po celé toto období k dispozici pro e-mailové nebo telefonické konzultace.

Mohu platit na splátky?

Na splátky lze platit po vzájemné dohodě a to dvěmi splátkami. Druhá splátka musí být uskutečněna nejpozději do 3. víkendu v semestru. V případě potřeby individuálního splácení nás kontaktujte. Pokusíme se najít vyhovující řešení.

Platit můžete také přes zaměstnanecké benifity, např. BenefitPlus.